Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zapisy na obóz zimowy

2018-01-11
Autor: Cinek

Obóz zimowy w Popradzkim Plesie 17 lutego - 3 marca 2018


Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem rozpoczynamy zapisy na tegoroczny obóz zimowy.
W obozie może wziąć udział każdy członek klubu bez względu na doświadczenie. Jednak z powodu ograniczonej ilości miejsc każda osoba zainteresowana wyjazdem zobowiązana jest wypełnić niżej załączony formularz zapisu na obóz i arkusz rezerwacyjny wybranego pokoju (niezbędne jest zalogowanie do strony i wejście na forum klubowe, gdzie znajduje się link). Od podanych cen otrzymamy 10% zniżki. W schronisku znajduje się kuchnia, gdzie można gotować, ale oczywiście można też kupować wyżywienie w restauracji.

Zapisy na unifikację zamykamy 4 lutego, natomiast zapisy na obóz trwają do 11 lutego!

W tej chwili mamy dostępne 37 miejsc (po odjęciu kadry) w różnego typu pokojach, od 18 do 30 Euro za noc. Być może uzyskamy jeszcze więcej miejsc, ale to czas pokaże. Na razie przyjmujemy zapisy wg kolejności zgłoszeń. Turnusy trwają od soboty do soboty.

Osoby nieposiadające doświadczenia powinny rozważyć opcję wspinania pod opieką doświadczonego kolegi klubowego ("unifikacja klubowa"). Wiąże się to z poniesieniem dodatkowego kosztu, który z grubsza służy pokryciu kosztu pobytu waszego opiekuna na obozie. Biorąc udział w unifikacji godzicie się na to, że decydujący głos w Waszym zespole będzie posiadał przydzielony Wam doświadczony kolega - tego wymagają po prostu zasady bezpieczeństwa. Jednocześnie podkreślamy, że unifikacja koleżeńska nie jest żadną formą kursu wspinaczkowego i nie ma na celu jego zastąpienia, a jedynie zapewnienia Wam doświadczonego partnera podczas wspinaczek na obozie.
Do waszej dyspozycji będą doświadczeni koledzy i instruktorzy. Zapraszamy zarówno osoby chcące podnieść swoje umiejętności zimowe jak i te, które chcą dopiero zimy spróbować. Będziecie podzieleni na kilkuosobowe grupy w zależności od doświadczenia i odbytych kursów, dlatego dokładnie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Koszt tygodniowego doszkalania wynosi w tym roku nadal tylko 500 zł. Wiąże się to z utrzymaniem dofinansowania za strony sponsora - firmy DECATHLON. Konieczne jest posiadanie zestawu lawinowego (sonda, łopata, pieps) - do wypożyczenia np. w Zakopanem w Tatra Trade. Dla wszystkich uczestników niezbędne jest ubezpieczenie. Najlepiej OeAV lub PZU.

Uwaga! Nie ma możliwości rezerwowania innych długości pobytu niż tydzień lub dwa.

Każda rezerwacja po 5 lutego jest wiążąca finansowo! Jeżeli nie odwołacie swojej rezerwacji najpóźniej tego dnia to w przypadku rezygnacji będziecie musieli pokryć koszty swojego pobytu lub znaleźć zastępcę.


W razie nadrezerwacji będzie prowadzona lista rezerwowa.

Wszyscy uczestnicy obozu muszą także mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje - klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc, pomoc w zakresie wyboru celów, literaturę, schematy i dobrą poradę starszych kolegów, na których zawsze można liczyć.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest także posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera. Polecane przez nas ubezpieczenia możecie znaleźć tutaj.

Do zobaczenia!
Zarząd KWW
 
Dyskusja o tym artykule liczy już 25 postów. Zobacz ją na forum.