Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

FaniMani - odpisy dla KWW

Zachęcamy wszystkich do robienia zakupów on-line za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl. Dzięki temu Klub Wysokogórski Warszawa otrzyma darowiznę, proporcjonalną do wysokości zakupów zrealizowanych przez Was. 
 

Jak to działa?

Serwis FaniMani.pl działa jako witryna pośrednia (wyszukiwarka sklepów). Oto co musicie zrobić chcąc wspomóc nasz Klub:

 1. Na samym początku na stronie FaniMani warto założyć sobie konto - rejestracja. Można się zalogować także za pomocą konta Facebookowego. Logowanie nie jest to konieczne do wspierania, ale przyspieszy procedurę w przyszłości poprzez zapamiętanie organizacji, którą chcemy wspierać, czyli naszego Klubu.
   
 2. Po założeniu konta, możemy w każdej chwili wybrać z górnego menu zakładkę "wybierz organizację". Tam w wyszukiwarce trzeba znaleźć Klub Wysokogórski Warszawa i kliknąć w logo. Serwis przypisze ten wybór do Waszego konta do odwołania. 
   
 3. I teraz najważniejsze: od tej pory przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów w internecie sprawdźcie czy wybrany przez Was sklep znajduje się na liście sklepów współpracujących z FaniMani - sklepy.
   
 4. Jeśli znajdziecie swój sklep to klikacie w jego ikonkę, a następnie w zielony guzik poniżej "Przejdź do sklepu i wspieraj". W nowym oknie otworzy się Wam zwykła strona wybranego sklepu. 
   
 5. Od tego momentu robicie zakupy tak samo jak byście nie korzystali z FaniMani. Nie trzeba już nic więcej zaznaczać czy wybierać, żadne dodatkowe opłaty nie będą doliczane (na żadnym etapie). Sklep sam po Waszych zakupach przekaże odpowiedni procent z sumy zamówienia do serwisu FaniMani, który przekaże to potem na konto naszego Klubu. 


Prawda, że proste? Zatem poza założeniem konta (ew. logowaniem przez FB lub nie logowaniem w ogóle), jedyne czego trzeba pilnować to, żeby przy każdych zakupach stronę wybranego przez Was sklepu otwierać poprzez serwis FaniMani o ile znajdziecie ten sklep w ich wyszukiwarce. 

Jest to więc prosta metoda na dodatkowe finansowanie naszego Klubu, bez żadnych dodatkowych kosztów ze strony Klubowiczów. Dlatego też gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji i wpierania KW Warszawa w ten sposób. 


Więcej szczegółowych informacji w serwisie FaniMani.

Przypominajka

Jeśli Twoja przeglądarka jeszcze nie posiada wtyczki FaniMani, zachęcamy do jej instalacji. To bardzo wygodne rozwiązanie: gdy wejdziesz na stronę sklepu będącego partnerem FaniMani.pl, zobaczysz powiadomienie o możliwości wspierania. Z poziomu wtyczki możesz przejść do FaniMani, zalogować się i wrócić do sklepu.

 
fanim