Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Władze

Imię i nazwisko
Zbigniew Skierski Prezes
W klubie od: 1971-06-01
Marcin Chmieliński Zarząd
W klubie od: 1990-05-31
Justyna Gorzoch Zarząd
W klubie od: 2009-08-14
Tomasz Klimczak Zarząd
W klubie od: 2009-01-13
Maciej Kubera Zarząd
W klubie od: 1989-06-10
Dorota Nejman Zarząd
W klubie od: 1988-04-10
Robert Nejman Zarząd
W klubie od: 1984-01-17
Artur Paszczak Zarząd
W klubie od: 1987-01-01
Paweł Przybysz Zarząd
W klubie od: 1997-01-01
Joanna Pukaluk Zarząd
W klubie od: 2013-07-01
Grzegorz Rutkowski Zarząd
W klubie od: 2000-03-21

     

    Komisja rewizyjna

    1. Marcin Miotk (przewodniczący)
    2. Hubert Tuchołka (zastępca przewodniczącego)
    3. Adam Modrzejewski (sekretarz)
    4. Tomasz Mikołajczyk
    5. Alicja Paszczak