Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wyniki Agamy za 2017 rok

2018-05-06
Autor: Cinek
Wyniki naszych najlepszych zawodników, którym w 2017 roku udało się stanąć na podium zawodów Pucharu Dzieci i Młodzików, Pucharu Polski Juniorów i Pucharu Polski Młodzieżowców, lub wywalczyć medal w najbardziej prestiżowych zawodach ogólnopolskich nie pucharowych.

Szymon Doradziński
  • Trzecie miejsce w łącznej klasyfikacji w trójboju, oraz trzecie w prowadzeniu i na czas. Szymon został powołany do kadry narodowej i będzie reprezentował Polskę w Pucharach Europy i Świata,
  • 20 maja 2017 r. – Warszawa, Puchar Polski na czas – III miejsce,
  • 21 maja 2017 r. – Warszawa, Puchar Polski w prowadzeniu – III miejsce.

Pola Pietkiewicz
  • Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Dzieci Młodszych 2017,
  • 18 lutego 2017 r. – Wrocław, Piccolo Grotto, konkurencja bouldering – III miejsce,
  • 19 marca 2017 r. – Warszawa, Crux Kids 2017, konkurencja bouldering – I miejsce,
  • 23 kwietnia 2017 r. – Warszawa, Camp4 Junior Camp, konkurencja bouldering – III miejsce,
  • 7 maja 2017 r. – Ostrava (Czechy), RockPoint Boulderzavody, konkurencja boulering – II miejsce,
  • 27 maja 2017 r. – Kraków, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, konkurencja prowadzenie – III miejsce,
  • 10 czerwca 2017 r. – Bytom, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, konkurencja wspinaczka na czas – II miejsce,
  • 14 czerwca 2017 r. – Warszawa, Murall Masters runda IV, konkurencja prowadzenie – I miejsce,
  • 25 czerwca 2017 r. – Praga (Czechy), RockPoint Boulderzavody, konkurencja bouldering – I miejsce,
  • 7 - 9 lipca 2017 r. – Petzen (Austria), Petzen Climbing Trophy, trójbój: bouldering – VI miejsce, speed-climbing – V miejsce, prowadzenie – V miejsce, kwalifikacja generalna – IV miejsce,
  • 23 - 27 sierpnia 2017 r. – Arco (Włochy), Rock Junior 2017, trójbój: bouldering – IX miejsce, speed-climbing – V miejsce, prowadzenie – 16. miejsce, kwalifikacja generalna – VII miejsce,
  • 14 października 2017 r. – Sosnowiec, Big Little Monkey 2017, prowadzenie – I miejsce,
  • 21 października 2017 r. – Tarnów, Puchar Polski Dzieci i Młodzików, prowadzenie – I miejsce,
  • 4 listopada 2017 r. – Praga (Czechy), Prague Color Climbing Festival 2017, konkurencja prowadzenie – II miejsce,
  • 11 listopad 2017 r. – Warszawa, Puchar Polski Dzieci i Młodzików – II miejsce,
  • 24 listopada 2017 r. – Łódź, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, bouldering – I miejsce,
  • Pola zdobyła 6 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale w kraju i za granicą.

Marcel Cholewa
  • Zdobywca Pucharu Dzieci Młodszych 2017,
  • 19 marca 2017 r. – Warszawa, Crux Kids 2017, konkurencja bouldering – II miejsce,
  • 8 kwietnia 2017 r. – Warszawa, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, konkurencja bouldering – I miejsce,
  • 27 maja 2017 r. – Kraków, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, konkurencja prowadzenie – I miejsce,
  • 10 czerwca 2017 r. – Bytom, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, konkurencja wspinaczka na czas – II miejsce,
  • 14 czerwca 2017 r. – Warszawa, Murall Masters, konkurencja prowadzenie – II miejsce,
  • 23 - 27 sierpnia 2017 r. – Arco (Włochy), Rock Junior 2017, trójbój: bouldering – XI miejsce, speed-climbing – XI miejsce, prowadzenie – XI miejsce, kwalifikacja generalna – XI miejsce,
  • 13 - 15 październik 2017 r.  San Vito (Włochy), Climbing Festiwal – I miejsce,
  • 21 października 2017 r. – Tarnów, Puchar Polski Dzieci i Młodzików, prowadzenie – I miejsce,
  • 11 listopada 2017 r.  Warszawa, Puchar Polski Dzieci i Młodzików – I miejsce,
  • 24 listopada 2017 r. – Łódź, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, bouldering – III miejsce,
  • Marcel zdobył 5 złotych, 3 srebrne i jeden brązowy medal.

Antek Rygiel
  • IV miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Dzieci 2017,
  • 23 kwietnia 2017 r. – Warszawa, Camp4 Junior Camp, konkurencja bouldering – II miejsce,
  • 10 czerwca 2017 r. – Bytom, Puchar Polski Młodzików i Dzieci, konkurencja wspinaczka na czas – III miejsce,
  • 7 - 9 lipca 2017 r. – Petzen (Austria), Petzen Climbing Trophy, trójbój: bouldering – 27 miejsce, speed-climbing – 6 miejsce, prowadzenie – 16 miejsce, kwalifikacja generalna – XIV miejsce,
  • 11 listopad 2017 r. – Warszawa, Puchar Polski Dzieci i Młodzików – II miejsce,
  • Antek wywalczył 2 srebrne i 1 brązowy medal.

Dominika Majszczyk
  • 23 kwietnia 2017 r.  Warszawa, Camp4 Junior Cup 2017, konkurencja bouldering – I miejsce,
  • 14 czerwca 2017 r. – Warszawa, Murall Masters runda IV, konkurencja prowadzenie – III miejsce,
  • 28 września 2017 r. – Warszawa, Murall True Speed, na klasyku – I miejsce, na standardzie  III miejsce,
  • Dominika wywalczyła 2 złote i 2 brązowe medale.

Weronika Kopciuch
  • 23 kwietnia 2017 r. – Warszawa, Camp4 Junior Cup 2017, konkurencja bouldering – III miejsce.

Wojtek Michlewski
  • 19 marca 2017 r. – Warszawa, Crux Kids 2017, konkurencja bouldering – III miejsce,
  • 23 kwietnia 2017 r. – Warszawa, Camp4 Junior Cup 2017, konkurencja bouldering – III miejsce.

Ignacy Kuryłowicz
  • 23 kwietnia 2017 r. – Warszawa, Camp4 Junior Cup 2017, konkurencja bouldering – III miejsce.

Antek Kalinowski
  • 19 marca 2017 r. – Warszawa, Crux Kids 2017, konkurencja bouldering – III miejsce,
  • 23 kwietnia 2017 r. – Warszawa, Camp4 Junior Cup 2017, konkurencja bouldering – II miejsce.

Morris Cholewa
  • 13 - 15 październik 2017 r. – San Vito (Włochy), Climbing Festiwal – I miejsce.