Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


kilka faktów w sprawie lokalu
KWW, 23.09.2003 10:49 Autor: paszczu
Koledzy,w związku z tocząca się dyskusja chciałbym was poinformować, że nasz zarząd podejmie decyzje w sprawie odpowiedzi na list kol Czabańskiego pod koniec tygodnia. List ten zawiera wiele "nieścisłości".Tymczasem, dla waszej informacji:1. Miasto przyznało nam lokal z jasnym przeznaczeniem na siedzibę KWW.2. KWW Zaproponowało podnajem innym klubom i PZA w zamian za sfinansowanie części remontu.3. Ostatecznie w projekcie uczestniczyły PKG, Speleo i PZA, które zaakceptowały nasze finansowe i organizacyjne warunki już we wrześniu 2002. UKA od maja, gdy wezwałem ich mailowo do podjęcia ostatecznej decyzji, nie kontaktowało się z nami.4. Pełny koszt temontu wyniósł ok 80 000 zł - z tego zdecydowaną większość sfinansowało KWW. PZA w praktyce opłaciło remont swoich dwóch pomieszczeń, w których obecnie ma siedzibę.5. Obecnie jesteśmy w trakcie zamiany umowy z KWW na PZA z powodów proceduralnych i formalnych. Niemniej godpodarzem dwóch pomieszczeń klubowych pozostaje nadal KWW.6. Bulderownia powstaje w pomieszczeniach KWW i jest finansowana wyłącznie przez KWW i sekcję bulderową. Sekcja była otwarta również dla PKG i Speleo.pozdrawiam,paszczups. jeśli mogę prosić o nie wszczynanie dyskusji nt relacji KWW-UKA to będę wdzięczny. Jeśli natomiast macie pytania dot. samego lokalu, to chętnie odpowiem.
KWW, 24.09.2003 09:40 Autor: paszczu
w związku z pytaniem mailowym:czynsz lokaly wynosi średnio 2500 zł/mies + opłaty, razem ok 3000 zł.Z tego PZA opłaca opłowę, druga połowę kluby w nast proporcji:900 zł KWW300 SW200 PKGKWW posiada 3 dni, SW i PKG po 1, weekendy są "do podziału".
KWW, 26.09.2003 15:47 Autor: suchy
Pakernia funkcjonwac bedzie na odrebnych zasadach, z bulderowni moga korzystac osoby oplacajace skladki sekcyje w zasadzie w dowolnych godzinach i dniach. Nie bedzie tu obowiazywal podzial na dni klubowe.
KWW, 25.09.2003 23:55 Autor: raku
czy te "trzy dni" odnoszą się do dostępu do bulderowni?Jak bedzie wyglądał ten dostęp, czyli w jakich godzinach bedzie mozna bulderowac? Ile bedzie to kosztowało? Jak duża jest ta bulderownia (czyli ilu ludzi naraz zmiesci)?