Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zapisy na obozy zimowe 2019

2019-01-15
Autor: Cinek

W tym roku eksperymentalnie organizujemy 2 obozy zimowe. Prosimy wszystkich chętnych o dokładne zapoznanie się z poniższą treścią.


W obozie może wziąć udział każdy członek klubu bez względu na doświadczenie. Jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc każda osoba zainteresowana wyjazdem zobowiązana jest wypełnić niżej załączony formularz zapisu na obóz (niezbędne jest zalogowanie się na stronie klubowej).
 

3 - 8 marca (niedziela-piątek), Nowe Schronisko i Gazdówka, Morskie Oko

 • 40 miejsc (+ 10 dla kadry),
 • 45 zł minus 20% (zniżka przysługuje jeśli ma się opłacone składki klubowe),
 • płatność za nocleg na miejscu w schronisku,
 • szkolenie unifikacyjne 500 zł,
 • dla chętnych chcących pozostać do niedzieli noclegi będziemy organizować na miejscu w miarę wolnych miejsc, awaryjnie nocleg na podłodze,
 • nie będzie wjazdu rzeczy.
   
 • Formularz na obóz w Morskim Oku
   

10 - 17 marca (niedziela-niedziela), Chata pri Zelenom Plese, dol. Kieżmarska

 • 45 miejsc (+ 10 dla kadry),
 • 30 miejsc to łóżka z pościelą, pozostałe 25 miejsc to prycze z własnym śpiworem,
 • 680 zł z wyżywieniem na tydzień (cena jak dla Jamesu),
 • rezerwacja jest ważna jeśli do 10 lutego wpłyną pieniądze za nocleg na konto klubowe,
 • szkolenie unifikacyjne 600 zł,
 • wjazd rzeczy będzie jeśli warunki pozwolą.
   
 • Formularz na obóz w dolinie Kieżmarskiej

Konto do wpłat za obóz w dolinie Kieżmarskiej:

Santander Bank Polska S.A.
93 1090 1694 0000 0001 1506 5805
Tytuł - "imię i nazwisko, kieżmarska"

Uwaga! Nie ma możliwości rezerwowania innych długości pobytu niż cały turnus. W razie nadrezerwacji będzie prowadzona lista rezerwowa.

Arkusz z rezerwacjami - lista jest uzupełniana w miarę możliwości.

Osoby nieposiadające doświadczenia powinny rozważyć opcję wspinania pod opieką doświadczonego kolegi klubowego (unifikacja klubowa). Wiąże się to z poniesieniem dodatkowego kosztu, który z grubsza służy pokryciu kosztu pobytu waszego opiekuna na obozie. Biorąc udział w unifikacji godzicie się na to, że decydujący głos w Waszym zespole będzie posiadał przydzielony Wam doświadczony kolega - tego wymagają po prostu zasady bezpieczeństwa. Jednocześnie podkreślamy, że unifikacja koleżeńska nie jest żadną formą kursu wspinaczkowego i nie ma na celu jego zastąpienia, a jedynie zapewnienia Wam doświadczonego partnera podczas wspinaczek na obozie.

Do waszej dyspozycji będą doświadczeni koledzy i instruktorzy. Zapraszamy zarówno osoby chcące podnieść swoje umiejętności zimowe jak i te, które chcą dopiero zimy spróbować. Będziecie podzieleni na kilkuosobowe grupy w zależności od doświadczenia i odbytych kursów, dlatego dokładnie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy.

Koszt doszkalania wynosi 500 zł na obozie w Morskim Oku i 600 zł w dolinie Kieżmarskiej. Konieczne jest posiadanie zestawu lawinowego (sonda, łopata, detektor lawinowy) - do wypożyczenia np. w Zakopanem w Tatra Trade.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest także posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera. Polecane przez nas ubezpieczenia możecie znaleźć tutaj.

Wszyscy uczestnicy obozu muszą także mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje - klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc, pomoc w zakresie wyboru celów, literaturę, schematy i dobrą poradę starszych kolegów, na których zawsze można liczyć.
Dyskusja o tym artykule liczy już 52 postów. Zobacz ją na forum.