Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zapisy na obóz zimowy w Mięguszowieckiej 2020

2020-01-16
Autor: Cinek
W dniach od 1 do 8 marca 2020 odbędzie się zimowy obóz klubowy w Dolinie Mięguszowieckiej w Schronisku przy Popradzkim Stawie (Popradzkie Pleso).

Obóz jest przeznaczony dla samodzielnych wspinaczy i osób szkolących się. Żeby wziąć udział w obozie, trzeba być członkiem KW Warszawa i mieć opłaconą składkę członkowską za 2020 rok.

Chcesz wziąć udział w obozie zimowym a nie jesteś członkiem klubu? Zapisz się do Nas, zobacz jakie korzyści oferuje klub.


Wspinacze samodzielni o mniejszym doświadczeniu zimowym będą mogli liczyć na rady i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i instruktorów oraz będą mogli uczestniczyć w wieczornych wykładach.

Zapisy na sam pobyt dla samodzielnych uczestników obozu.

W ramach obozu przewidujemy także następujące kursy dla chętnych:
Zapisy na obóz i szkolenia trwają do 20.02.2020. Zapisując się, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 580 zł, która pokryje koszty noclegów.

Szczegóły dotyczące kursów przeprowadzanych podczas tego obozu znajdziecie w odnośnikach powyżej.

Jeśli wyczerpały się miejsca na kursie lub samym pobycie i jednocześnie jesteście zainteresowani uczestnictwem w obozie, prosimy o wysłanie e-maila na adres [email protected] w celu wpisania się na listę rezerwową. Będziemy w miarę możliwości robić przesunięcia grup w zależności od zainteresowania.

Zapraszamy!
Dyskusja o tym artykule liczy już 12 postów. Zobacz ją na forum.