Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Warsztaty bulderowe „Z panelu w skałki”

2023-03-30
Autor: Cinek
Zapraszamy na warsztaty bulderowe „Z panelu w skałki”. 

Podczas nich powspinasz się na specjalnie nakręconych skałkowych bulderach. Będą mantle, małe stopnie, starty sd, niezrozumiałe sekwencje, baldy, na których będzie trzeba zrobić dobrego tickmarka — czyli wszystko to, co możesz spotkać w trakcie wspinania w plenerze. Baldy będą nakręcone w różnych poziomach trudności.

Dowiesz się również, od którego rejonu najlepiej zacząć, jak trenować pod skałki, jak ustawiać crashe. Obejrzysz polecane przewodniki wspinaczkowe oraz porozmawiamy sobie o skałkowym savoir-vivre.
 
  • Kiedy: 14 kwietnia (piątek), od godziny 18:00
  • Gdzie: warszawskie Obiekto
  • Koszt: 
    - 50 zł (+ wejściówka na ściankę) dla członków KWW (z opłaconymi składkami)
    - 80 zł (+ wejściówka na ściankę) dla osób spoza KWW

Warsztaty trwają 2 godziny, potrzeba do nich tylko stroju sportowego i butów wspinaczkowych. Miejsc jest maksymalnie 20, więc kto pierwszy ten lepszy. Poniżej znajdziecie formularz rejestracyjny. Informacje o płatności prześlemy Wam na podanego maila.

Zapisy na warsztaty


Instruktorami będą:
  • Wiktor Matejczyk: jestem Wiktor, na baldach wspinam się od 6 lat. W skałach najbardziej lubię mantle i jak jest ciepło.
  • Jodłoś i Szczota: kręcimy razem na Obiekto. Ze skał Szczota lubi najbardziej Magic Wood a ja Ticino.
  • Eryk: siemka jestem Eryk, przez 7 lat swojego wspinania odwiedziłem wiele topowych europejskich rejonów, jednak wciąż najchętniej wspinam się w polskich skałach. Jurajskie dziurki i tarciowe akcje w Rudawach nigdy mnie nie znudzą.

warsztaty1

W razie pytań prosimy kontaktować się poprzez maila [email protected] lub przez fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/KWWarszawa
Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.