Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Unifikacja na obozach zimowych KWW w sezonie 2020

2019-10-28
Autor: Cinek
Klubowa oferta unifikacji przeznaczona jest dla tych wspinaczy, którzy mogą o sobie powiedzieć, że są samodzielnymi wspinaczami zimowymi. Nie będzie miała tradycyjnej formy szkolenia. Osoby unifikowane będą samodzielnie pokonywać wybrane przez siebie drogi wspinaczkowe, w samodzielnie zaplanowany sposób. Obecność w zespole doświadczonego kolegi (spośród czołowych zimowych zawodników naszego klubu) będzie miała na celu służenie radą poczynając od etapu planowania, realizację w terenie (zwracanie uwagi na błędy), aż po podsumowanie po powrocie do schroniska. Będzie także stanowić czynnik obniżający poziom ryzyka, szczególnie w razie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń.

Jeśli jesteś samodzielnym wspinaczem zimowym, a chciałbyś przenieść swoje możliwości na wyższy poziom i zostać sprawnym wspinaczem zimowym - to unifikacja jest właśnie dla Ciebie.

Unifikacja będzie się odbywała w zespołach 4 osobowych (3 unifikantów + doświadczony kolega). Koszt to 700 zł od osoby. Do dyspozycji jest 1 grupa (3 miejsca) podczas obozu klubowego w Dolinie Kieżmarskiej w terminie 15-23.02.2020 oraz 2 grupy (6 osób) podczas obozu klubowego w Dolinie Mięguszowieckiej w terminie 01-08.03.2020.

Kwalifikacja odbędzie się na podstawie wykazów przejść dróg o charakterze górskim zarówno latem jak i zimą. Prosimy podać 20 swoich najlepszych przejść z ostatnich 3 lat, z adnotacją jaki był udział w przejściu tych dróg (prowadzenie kluczowych trudności) oraz ew. podać listę odbytych kursów.

Wykazy należy wysłać na adres email [email protected] w terminie do 15.12.2019.

Kwalifikacja odbędzie się do 20.12.2019.
 
Zdjęcie od Mathieu Daix z Unsplash