Sprawozdanie z działalności Klubu za rok 2024
Ci, którzy odeszli…
Niestety miniony rok to również rok pożegnań:
Orzeł KWW i dofinansowania
Tak jak co roku dofinansowaliśmy post factum wyniki sportowe naszych klubowiczów. Orła KWW za rok 2023 w kategorii alpinizm klasyczny otrzymała
Dorota Rasińska-Samoćko a w kategorii wspinaczka sportowa
Antek Rygiel.
Oprócz nagrodzenia zwycięzców w powyższych kategoriach dofinansowanie za rok 2023 zostało przyznane również
Antkowi Kalinowskiemu,
Kubie Jodłowskiemu i
Ievgieni Obraztsovi.
Więcej informacji tutaj.
Obozy i wyjazdy w skały
Jak co roku zorganizowaliśmy kilka wyjazdowych przedsięwzięć. Poniżej lista wraz z odnośnikami do relacji.
Zawody i imprezy
Szkolenia
Sukcesy członków Klubu
Dorota Rasińska-Samoćko zdobywa Gasherbrum II – 21.07.2024, Gasherbrum I – 28.07.2024 i Shisha Pangma – 9.10.2024. Ten ostatni szczyt był jej ostatnim brakującym do skompletowania
Korony Himalajów i Karakorum.
Drytoolowa działalność zawodnicza:
Agama —
obszerne sprawozdanie z działalności Agamy w 2023 roku.
Inne działalności Klubu
Dzięki zebranym środkom z 1,5% za rok 2022 w wysokości 6169,86 zł po raz kolejny zakupiliśmy nowe pozycje do klubowej biblioteczki.
Jak co roku z okazji akcji „
Pamiętamy” odbywa się msza święta w intencji zmarłych wspinaczy. Również w ramach akcji „
Pamiętamy”, cały czas dbamy o aktualizowanie
listy pamięci i listy pochówku zmarłych wspinaczy.
Przez cały rok członkowie Klubu mają możliwość korzystania z usług oferowanych przez firmę Medicover, jak i ubezpieczeń oferowanych przez PZU.
W październiku w klubowym lokalu odbyło się pierwsze po przeprowadzce spotkanie seniorów.
Grisza nasz kolega klubowy dokonał
reekiperki na dużych bunkrach w Janówku Pierwszym.
Sprawy administracyjne
W wakacje oddaliśmy do użytku klubowy lokal przy ul. Górnośląskiej 29 A, piwnica w klatce nr 3.
Przez cały rok Zarząd na bieżąco informował członków Klubu o działaniach i wydarzeniach w Klubie i poza nim. W tym celu wysłaliśmy do członków Klubu 12 mailingów, wrzuciliśmy ponad 50 newsów na stronę i media społecznościowe.
Zarząd KW Warszawa