Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Reel Rock Film Tour

Data wydarzenia: 2019-11-28 , godz. 18:30 Kategoria: Inne
Zapraszamy na kolejną edycję Reel Rock Film Tour 28 listopada w Warszawie! Po raz pierwszy ogólnopolska premiera najnowszych odcinków serii w Polsce.

Reel Rock Film Tour to seria filmów wspinaczkowych znana widzom na całym świecie. Każdego roku powstają 3-4 krótkie obrazy o najróżniejszej tematyce outdoorowej - od slackliningu i highliningu do wspinaczki skałkowej, wysokogórskiej i wspinaczki lodowej.

Dzięki Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady Lądek Film Tour odwiedzi nas w Warszawie. Filmy będzie można oglądać w Multikinie Ursynów al. KEN 60 o godzinie 18:30 i 21:00.

Wydarzenie i bilety: https://www.facebook.com/events/697155370795339/

Filmy w serii RRFT to nie tylko piękne obrazy górskie, świetne ujęcia wspinaczkowe, ale tez niesamowite historie ludzi, inspirujące do działania i pracy nad sobą.

W 14. edycji obejrzymy 3 premierowe filmy oraz dodatkowo zapowiedź długiego metrażu przygotowywanego przez twórców serii.
  • The High Road (Najprostsza droga),
  • United States of Joe’s (Co się zdarzyło w Joe’s Valley?),
  • The Nose Speed Record (Rekord na Nosie).
W tegorocznych filmach pojawią się w takie sławy wspinaczkowe jak Tommy Caldwell (niedawny sukces filmu "The Dawn Wall") z Alexem Honnoldem (bohater oscarowego obrazu "Free Solo", który podbił sceny kinowe na całym świecie, a w Polsce przyciągnął przed ekrany dziesiątki tysięcy widzów.)

Zapraszamy.
Dodano: 2019-11-18 (Cinek)

Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.