Puchar Polski na Zerwie

2023-05-30
Autor: Cinek
W ubiegłą sobotę (27 maja) na wrocławskiej Zerwie odbył się Puchar Polski juniorów i seniorów w konkurencji prowadzenie.

Wśród wielu zawodników i zawodniczek z całej Polski nie mogło zabraknąć również członków KW Warszawa i KW Agama. Najlepsze wyniki i to w dwóch kategoriach wiekowych osiągnęli Maria Lipkowicz i Antoni Rygiel.

Masza zajęła podwójnie 1 miejsce w kategorii młodzieżowej i seniorskiej, Antek zaś zajął 2 miejsce w kategorii juniorskiej i 3 miejsce w seniorach.

zd1

Należy również wspomnieć o:
  • Nikodemie Wodzyńskim (KW Agama), który zajął 3 miejsce w kategorii juniorzy młodsi oraz 17 miejsce w seniorach.
  • Antonim Kalinowskim (KWW, KW Agama), który zajął 4 miejsce w finale juniorów młodszych oraz 22 miejsce w seniorach.
  • Tadeuszu Passowiczu (KW Agama), który zajął 5 miejsce w finale juniorów młodszych oraz 27 miejsce w seniorach.
  • Mai Dobrowolskiej (KW Agama), która zajęła 8 miejsce w finale juniorek oraz 19 miejsce w kategorii seniorskiej.
  • Matyldzie Wójcik (KWW, KW Agama), która zajęła 10 miejsce w kategorii juniorki młodsze oraz 23 w kategorii seniorskiej.
  • Antonim Krzosie (KWW, KW Agama), który zajął 13 miejsce w kategorii juniorzy oraz 32 miejsce w seniorach.
  • Neli Andruszkiewicz (KW Agama), która zajęła 16 miejsce w kategorii juniorki młodsze oraz 34 w kategorii seniorskiej.
  • Antonim Filipie (KW Agama), który zajął 16 miejsce w kategorii młodzicy.
  • Konstantym Belina-Brzozowskim (KWW, KW Agama), który, który zajął 20 miejsce w kategorii młodzicy.
  • Wojtku Passowiczu (KW Agama), który zajął 26 miejsce w kategorii w kategorii młodzicy.
  • Dawidzie Pisarskim (KW Agama), który zajął 27 miejsce w kategorii młodzicy.
  • Natalii Tarnik (KW Agama), która zajęła 29 miejsce w kategorii młodziczki.