Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Pilchówka 2019

Data wydarzenia: 2019-03-30 , godz. 13:30 Do: 2019-03-31 , godz. 00:00 Kategoria: Akcja charytatywna
Serdecznie zapraszamy Was na kolejną "Pilchówkę".

To już druga edycja (podsumowanie poprzedniej edycji) charytatywnej imprezy wspinaczkowej dla chorującego na stwardnienie rozsiane Ryśka Pilcha, wspinacza z czasów wspinania głównie na wędkę, wiązania się skrajnym tatrzańskim, dojeżdżania do schroniska nad Morskim Okiem autobusem i zjeżdżania na Palenicę na deskorolce z parasolem w ręku.

Odzew środowiska wspinaczkowego przerósł wszelkie oczekiwania. W pomysł zaangażowało się wielu wspinaczy niezależnie od wieku, osiągnięć i dyscypliny wspinaczkowej.

Tak jak w zeszłym roku główną częścią naszej imprezy będą zawody wspinaczkowe, integracja a przede wszystkim dobra zabawa. W tym roku będziecie mogli dodatkowo doszkolić się albo stawiać pierwsze kroki pod okiem instruktorów PZA. Będą licytacje a do wylicytowania będzie m.in. kultowy radiotelefon "Klimek", który towarzyszył polskim wyprawom począwszy od wyprawy na Kunyang Kish w 1971 r. Przewidujemy również liczne nagrody rzeczowe dla uczestników zawodów.

Wstęp na imprezę wynosi 30 złotych przy płatności internetowej. Wpłaty należy przekazywać na konto Fundacji im. J. Kukuczki - Millennium Bank 04 1160 2202 0000 0000 5515 5611 z dopiskiem "pomoc dla Ryśka Pilcha". Wpłaty mogą dokonać również wszyscy ci z Was, którzy z różnych powodów nie mogą przybyć na imprezę ale chcą wesprzeć Ryśka finansowo.

W przypadku płatności gotówką w dniu imprezy, wpisowe wynosi 35 zł.

Rejestracja zawodników odbywa się za pośrednictwem platformy Competit - link do zapisów.


Wszystkie zebrane pieniądze idą dla Ryśka.

Spotykamy się 30 marca b.r. Start o 13.30 na Camp 4 - Krasnowolska 50 w Warszawie.
Więcej informacji znajdziecie na profilu FB, a informacje o samej imprezie znajdziecie tutaj.


Organizatorami są:
Do zobaczenia na imprezie.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Zbigniew Skierski (Siekiera)
Dodano: 2019-03-13 (Cinek)