Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa strona internetowa

2016-01-08
Autor: siekiera

Drodzy Klubowicze,


Mam przyjemność powitać Was na naszej nowej, z dawna oczekiwanej, stronie internetowej. Jak widzicie, ma ona całkowicie inny wygląd, nawiązujący do najnowszych trendów w tej dziedzinie. Wyposażona została w liczne nowe funkcjonalności, których w niedługim czasie będzie jeszcze przybywać. Gorąco zachęcam wszystkich do ich odkrywania i korzystania oraz zgłaszania ewentualnych uwag, jeśli zauważycie jakieś niedociągnięcia.

Szczególną pozycję w naszym nowym portalu uzyskało FORUM klubowe, które do tej pory cieszyło się największą aktywnością i oglądalnością ze strony klubowiczów oraz gości. Z uwagi na jego wielkie znaczenie i popularność, zostało mocno wyeksponowane i przeorganizowane tak, aby uzyskać łatwiejszy dostęp i większą przejrzystość.

Ważnym elementem jest dział "Członkowie", dostępny po zalogowaniu dla członków Klubu. Będzie w nim można łatwo udostępniać własne, ciekawe zdjęcia jak również wszelkiego typu materiały dotyczące wspinania i gór. Najciekawsze zdjęcia z Waszych galerii będą mogły się pojawiać na "front page" i przyczyniać do uatrakcyjnienia jej wyglądu. Od razu zachęcam do obejrzenia świetnych zdjęć Wojtka Ryczera z wyjazdu w masyw Mont Blanc latem 2014, Maćka Ostrowskiego (z najpiękniejszych wyciągów w Tatrach) oraz do lektury świeżutkiego artykuły Niny Gmiter nt. treningu wspinaczkowego.

Ponieważ nasz portal jest trochę jak nowo narodzone dziecko, które trzeba dopiero uformować, będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi mające na celu poprawę funkcjonalności. Zastosowana technologia umożliwia nam planowanie i realizowanie jego dalszego rozwoju. Zapraszamy wszystkich to twórczej współpracy w tym zakresie.

Mam nadzieję, że nasza praca i jej efekty przypadną Wam do gustu i przyczynią sie do aktywizacji życia klubowego. 

W tym miejscu szczególne podziękowania należą się naszym kolegom klubowym - Piotrowi Juszkiewiczowi, Sławkowi Sobańskiemu, Tomkowi Mikołajczykowi oraz innym Klubowiczom zaangażowanym na wczesnych etapach prac, bez których ten projekt by nie powstał.

Dziękuję również naszemu koledze Markowi Czyżewskiemu za stworzenie i wieloletnie administrowanie naszej dotychczasowej strony klubowej, z którą się teraz rozstajemy (z lekkim smutkiem), ale dzięki której dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz.

Oddając do waszej dyspozycji nowy portal, życzę nam wszystkim miłych wrażeń, zaangażowania we współtworzenie ciekawych treści oraz wymianę twórczych myśli.

Zbigniew Skierski
Prezes KWW