Najnowsze sukcesy sportowe dzieci z sekcji Agama

2019-06-22
Autor: Cinek

Puchar Polski Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów w Boulderingu

02.03.2019 w Lublinie odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody pucharowe w boulderingu, na których Antek Rygiel bez problemu zakwalifikował się do finału startując z rok starszymi zawodnikami. Antek ostatecznie zajął doskonałą 5 pozycję.

Puchar Polski Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów we wspinaczce na czas

23.03.2019 w Gliwicach w Pucharze Polski na czas, Antek zakwalifikował się do finału i wywalczył 7 miejsce.

Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych w Boulderingu

Dnia 11 maja na „Poziomie 450” w Sosnowcu odbyły się pierwsze w tym roku zawody z cyklu Pucharu Polski Dzieci i Dzieci Młodszych w konkurencji bouldering.

Na zawodach pojawiło się 8 reprezentantów KWW Agama, którzy rywalizowali na świetnych problemach nakręconych z chwytów używanych również na zawodach seniorskich i międzynarodowych, tym samym przygotowując się pod swoje przyszłe starty.

Aż trzech reprezentantów dostało się do finałów. Pola Pietkiewicz zajęła II, Marcel Cholewa I, a Antek Kalinowski V miejsce w swoich kategoriach!

Brawa dla wszystkich startujących (Antek Kalinowski, Moris Cholewa, Matylda Wójcik, Kuba Górnik, Tadek Passowicz, Melania Jasińska, Pola Pietkiewicz, Marcel Cholewa).

Pucharach Dzieci i Dzieci Młodszych na czas

W sobotę 26 maja w Tarnowskich Górach nasi zawodnicy startowali w Pucharach Dzieci i Dzieci Młodszych na czas. Marcel Cholewa zwyciężył, a Pola Pietkiewicz i Antek Kalinowski zajęli też znakomite 4 miejsce. Nasz klub reprezentowali też Mela Jasińska i Tadek Passowicz, którzy również zaliczyli bardzo udane starty.

Youth Color Climbing Festival – Imst / Tirol 2019

1 i 2 czerwca w austriackim Imst, Marcel Cholewa zajął wspaniałe 9 miejsce! W finałach Marcel wspinał się po najtrudniejszych drogach jakie w życiu robił. Zawody w Imst to jedna z trzech najważniejszych imprez międzynarodowych dla dzieci w Europie i na świecie. Startują w niej najlepsi zawodnicy.