Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Giełda Wspinaczkowa

Data wydarzenia: 2019-02-16 , godz. 14:00 Do: 2019-02-16 , godz. 16:30 Kategoria: Inne (siedziba)
Giełdę wspinaczkową zrobimy przed walnym, czyli w dniu 16.02.2019 od godz. 14:00 w siedzibie KWW (ul. Noakowskiego 10/18).

Ok. godz. 14:30 nasz kolega Kajman opowie zainteresowanym o zastosowaniach nowoczesnego sprzętu w różnych aspektach wspinania z własną asekuracją - skały, góry latem, góry zimą, wspinanie lodowe, drytooling, asekuracja na lodowcu, etc... Będzie okazja podpytać o porady, patenty, rekomendacje lub krytykę.

Zapraszamy wszystkich zarówno doświadczonych jak i początkujących, którzy chcieliby dowiedzieć się od innych wspinaczy rzeczy, których nie wyczytacie w książkach i podręcznikach wspinania, aby nie wydawać grubej kasy na oślep.

Jeśli komuś coś zalega w szafie? - będzie okazja sprzedać (lub oddać za symboliczne "piwko") klubowym kolegom lub zamienić na bardziej potrzebny asortyment.
Ktoś szuka okazji? - to właśnie będzie dobry na to moment.
Bez złodziejskich marży, bez opłat za przesyłkę, z możliwością sprawdzenia/przymierzenia, zapytania o pochodzenie/historię, z poradą u doświadczonego kolegi.

ASORTYMENT - wyłącznie sprzęt wspinaczkowy lub bezpośrednio związany ze wspinaniem, odzież wspinaczkowa/górska, narciarstwo ski-tour, ski-alpinizm.
KTO MOŻE SIĘ WYSTAWIĆ - ... tu się waham, ale mam nadzieję, że nie wpadnie do siedziby banda "leśnych dziadków" z targu staroci na Kole z wielkimi torbami "szpeju" wydobytego wykrywaczami metalu ;)

Ok. 16:30 przeniesiemy się na miejsce walnego zebrania KWW (jakieś trzysta-czterysta metrów od siedziby klubu).
Dodano: 2019-01-28 (Jusza)

Dyskusja o tym artykule liczy dopiero 1 post. Zobacz ją na forum.