Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zakupy elektroniczne w KW Warszawa - dyskusja
Jusza, 22.05.2019 15:00 Zapraszamy do dyskusji nt. strony Zakupy elektroniczne w KW Warszawa
Link do strony: https://kw.warszawa.pl/zakupy-elektroniczne-w-kw-warszawa
Jusza, 22.05.2019 15:06 Ja mam takie pomysły:
- wstawianie rzeczy w komis za pomocą sklepiku (wysyłka może być realizowana przez właściciela, nie przez osobę obsługującą sklepik)
- każdy klubowicz może wstawić do sklepiku jakiś "towar" (być może będzie to wymagało jakiegoś przemyślenia jeszcze). Jako "towar" rozumiem nie tylko rzeczy materialne, ale także różnego rodzaju usługi płatne (szkolenia, przewodnictwo, etc) oraz inne (przykładowo tworzenie sekcji u jakiegoś fajnego instruktora - instruktor buduje "towar" w postaci X miejscówek w sekcji takiej to a takiej z podaniem godzin i miejsca funkcjonowania)
- w przyszłości trzeba by spiąć konta klubowe i sklepowe, aby posługiwać się tu i tam tylko jednym
- sugerowałbym podlinkowanie logo klubu w sklepie do naszej strony macierzystej
Obraz, 25.05.2019 22:15 Dobry pomysł i robota! Zostało dodać treść :) Może to schować do chwili, kiedy będzie gotowe, teraz wszędzie "Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria."
Kajman, 26.05.2019 00:03 To jest dosyć ryzykowne. W razie niezgodności towaru/usługi z oczekiwaniami mogą być pretensje do klubu.
BartekG, 27.05.2019 20:33
Kajman, 26.05.2019 00:03 napisał(a):
To jest dosyć ryzykowne. W razie niezgodności towaru/usługi z oczekiwaniami mogą być pretensje do klubu.
Racja. Jeżeli sprzedawcą będzie klub to wówczas odpowiada z tytułu rękojmi.
Chyba, że będzie wydzielona część w rodzaju "giełdy" czy "tablicy ogłoszeń" a la olx z jasno określonym regulaminem wskazującym, że w tym zakresie klub tylko udostępnia miejsce na ogłoszenie a nie jest sprzedawcą. Pomysł sam w sobie spoko tylko trzeba by to dobrze rozegrać.
yaaceek, 29.05.2019 12:49 Super i wygodna sprawa.
Ale takie pytanie i uwaga. Robiłem opłatę składki członkowskiej  chciałem od razu zrobić dla dwóch osób. Brakło mi jednak opcji dla kogo drugi znaczek. W takim przypadku był by jakaś już komunikacja wewnętrzna mailowa ?