Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


.....
KWW, 14.10.2003 11:48 Autor: owcaa
hmm no nie wiem ... co do wypowiedzi na temat Klimkaja to rozumiem : )))) i chwała mu za to , że człowiek o własnych siłach wszystko targał w góry..wczoraj zginął człowiek przy przejsciu ze Swinicy na Zawrat: (
KWW, 14.10.2003 21:14 Autor: owca
Hheehehee ja musze wyjeżdżać w góry.. przed każdym rachunkiem telefonicznym.. potem wymyślać jakieś historie , żeby parentsi uwierzyli, ze ledwo uszłam z życiem wracając nocnym PKP do Wawy: ))) i jest jakoś w miarę zjadliwie… No hmmm… musze dodać kilka rzeczy m.in. pastę do butów.. i seledynowe skarpety tfuuu tfuuu a co Ci chodzi po głowie jakie znowu dodatkowe pieniądze.. za trudne szlaki… no hejże wola swawola Twoja… przystopuj kapkę.. : ))))))))) Szczerze Ci powiem w sekrecie.. , że pani Viollaaaa kupiła sobie ostatnio czołówkę.. ale nosi ja jako pasek do spodni.. ; )))) widziałam ją w centrum ; PPPP Miałam już się nie łączyć do neta… ale wszakże… cos napisać muszę , bo się sobą udławię…musze jeszcze dziś uzupełnić notatki z hydrogeol.Miły wieczorek.. szkoda , że masz tel. w erze.. ta bramka… no way… diabeł jeden ja nei mogę wysylac smsów bo nie znam kodu ; )))))))) co innego idea: )?Ok.. nigdy wiecej kartek biurowych słowo Owcy
KWW, 14.10.2003 23:00 Autor: cyklista
i wykrakałemStarosto, ja wiem że forum to forum a nie czat i się kajam. ale z drugiej strony, why not? to forum jest takie malutkie i kameralne, że aż się prosi o prywatne dyskusje.Owieczko, faktycznie privy na priva. forum pozostawmy sprawom publicznym.
KWW, 14.10.2003 18:40 Autor: cyklista
nikt nic nie napisał, to ja się zlituję.
KWW, 14.10.2003 21:41 Autor: Czyż
Jakoś w ogóle nie czaje o czym ta dyskusja...
KWW, 14.10.2003 22:14 Autor: Starosta
Czyżu,Ja zaczynam w ogóle wątpić... To, co się zaczyna dziać na forach jest bez wątpienia wdzięcznym obiektem badań dla socjologów, ale mnie zaczyna to już męczyć.
KWW, 14.10.2003 21:50 Autor: cyklista
dla szerszego grona - dyskusja dotyczyła turystyki w Tatrach. rzuciłem ideę dodatkowych opłat na szlaki wysokogórskie ale Owca kierowana naiwnym (wybacz) egalitaryzmem oprotestowuje ten koncept.
KWW, 14.10.2003 21:47 Autor: cyklista
czyżu miły, to wyższy stopień wtajemniczenia:)podziwiam Owieczko Twoją zdolność zapisu potoku świadomości, serio. próbowałem ale nie potrafię, jak ty to robisz? na dławienie się sobą polecam... no właśnie, co ja właściwie polecam? psychoterapeuci mówią o kojących kolorach i głębokim wdechu, ale ja bardziej cenię sobie lufę i lulu. jutro też będzie dzień, insza rzecz ze co jeden to gorszy.zapuszczamy się na niebezpieczny teren, zaraz objawi się wszechobecny Starosta i będę musiał się z nim napieprzać.