Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

2 filmy z cyklu spotkań filmowych - finał

2022-05-05
Autor: Cinek
Wielki finał cyklu filmowego JackWolfskin Lądek Film Tour, na który zapraszają Was ponownie organizatorzy: Filmygorskie.pl oraz JackWolfskin Poland!

Przed Wami dwie kolejne fascynujące przygody na dużym ekranie. Wspólnym mianownikiem finałowego spotkania z Watahą są więzy przyjaźni w przygodzie.

"Connection" - Projekt highline'owy kobiet z różnych stron świata. Osiem dziewczyn z Francji, Czech i Kanady wpada na pomysł rozciągnięcia taśmy highline o długości pół kilometra między dwiema skalnymi wieżami na pustyni koło Moab, w amerykańskim stanie Utah. Spędzają na wieżach 5 dni i nie tylko łączą dwie wieże stąpając po cienkiej taśmie, ale także udaje im się w ten sposób uzyskać niezwykłe połączenie między niebem, Ziemią a sobą nawzajem.

"Salto is the King" - Kanioning i zjazdy wzdłuż najwyższych wodospadów na Ziemi są pasją łączącą grupę przyjaciół. Ich wyprawy to podróże w nieznane, a jedynym pewnikiem jest siła ich przyjaźni. Czy uda im się pokonać zjazdami El Salto Angel, najwyższy wodospad świata? Film znakomitego reżysera filmów górskich z przygodą w tle Pavola Barabáša.
  Filmy wyświetlane w ramach cyklu "JACK WOLFSKIN LĄDEK FILM TOUR".
#jackwolfskinpoland
#Adventure24
#zegarki_pl
#magazyngory
Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.