Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

2 filmy z cyklu spotkań filmowych

2022-03-27
Autor: Cinek
Zapraszamy na kolejny pokaz filmów podróżniczych i wspinaczkowych z cyklu Jack Wolfskin Lądek Film Tour. Tym razem będą to dwa filmy:

"Climbing Iran" - bohaterka filmu Nasim uprawia wspinaczkę klasyczną i jest w Iranie jedyną kobietą, otwierającą nowe drogi. Nasim staje przed podwójnym wyzwaniem - fizycznym i kulturowym, ponieważ jej wspinaczkowa pasja nie idzie w parze z twardymi zasadami ograniczającymi wolność kobiet w Iranie. Ale Nasim pragnie spełnić swoje marzenie i otworzyć nową drogę w Alpach.

"One Year on a Bike" - co się stanie, gdy wyjedziesz z domu na rowerze, nie mając innego planu niż jazda na wschód? Wyruszając po taką właśnie przygodę, Martijn Doolaard postanowił przejechać na rowerze trasę z Amsterdamu do Singapuru. Film jest kroniką jego powolnej podróży na dystansie 17 000 km - przez dzikie tereny Europy Wschodniej, góry Kirgistanu i świątynie Myanmaru. Opowieścią o spotkaniach ze zwierzętami, biwakowaniu nad słonymi jeziorami i na bezludnych plażach oraz irańskiej gościnności. Ten film szczegółowo przybliża zarówno piękno płynące z odkrywania świata i własnego ja, ale także trudy i znoje przeżywania tej niesamowitej, jednoosobowej podróży.

Nie przegapcie!
  #jackwolfskinpoland
#Adventure24
#zegarki_pl
#magazyngory
Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.